Hakkımızda

Hukuk Work, LegalTech sektöründe faliyet gösteren bir şirkettir. 2020 yılında kurulan şirketimiz, hukukçulara işlerini yaparken kolaylık sağlayacak yapay zeka hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuştur.

3

Yıl

1.000+

müşteri

95%

memnun müşteri

Misyonumuz

Hukuk Work olarak, adaleti tüm ülke genelinde sağlamak için içtihat ve mevzuatlara erişimi kolaylaştırma hedefindeyiz. Hukukçuların çalışmalarını daha verimli ve etkili hale getirmeleri için inovasyon ve teknolojiyi kullanıyoruz.

LegalTech Sektöründe Faaliyet Gösteriyoruz

Hukuk Work, LegalTech sektöründe faaliyet göstermektedir. Hukukçuların işlerini kolaylaştırmak için yapay zeka ve veri analizi teknolojilerini kullanıyoruz. Hukukun dijitalleşmesine öncülük ediyor ve bu alanda çığır açan yenilikler sunuyoruz.

Şirket Ortaklığımız Hakkında

Hukuk Work'un kurucu ortakları 2 hukukçu ve 2 yazılımcıdır. Hukuk sektöründeki tecrübelerini teknolojiyle birleştiren kurucu ortaklarımız, şirketimizin misyonuna inanıyor ve bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyor..

Değerlerimiz

Hukuk Work, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmak için dürüstlük, şeffaflık ve müşteri odaklılık ilkelerini benimsemektedir. Müşteri ilişkilerinde uzun vadeli iş birliklerine önem veriyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Ekibimiz

Hukuk Work ekibi, hukuk sektöründe uzmanlaşmış hukukçular ve teknoloji alanında uzman yazılımcılardan oluşmaktadır. İki disiplinin bir araya gelmesiyle oluşan ekibimiz, hukuk sektöründeki değişime öncülük ediyor ve müşterilerimize yenilikçi çözümler sunuyor.

EKİBİMİZ

Yaratıcı Beyinler

KURUCU / CEO

Bir avukat olarak hukukçu- ların yaşadığı sorunları ve ihtiyaçlarını yakından takip ediyorum.

Project Manager

I am an ambitious workaholic, but apart from that, pretty simple person.

Product Designer

I am an ambitious workaholic, but apart from that, pretty simple person.

SUPPORT CONSULTANT

I am an ambitious workaholic, but apart from that, pretty simple person.